Бурлаки винесли Вифлиємський Вогонь Миру на Говерлу

Пластуни долучаються до розповсюдження Вифлиємського Вогню Миру по всіх куточках України, щоб він горів в серцях всіх людей і зігрівав їх своїм теплом. Вже традиційно пластуни куреня “Ватага Бурлаків” винесли Вифлиємський Вогонь Миру на найвищу вершину Українських Карпат г. Говерлу тим самим освітили всю країну благодатним вогнем.
Цьогоріч вперше вогонь отримали працівники метеостанції “Пожижевська”, яка є найвищою в Україні, де працюють круглорічно люди.
Збиралися Бурлаки з різних міст. 28 грудня о 4:30 з міста Івано-Франківська вирушили 3 автомобілі в напрямку бази “Заросляк”, що знаходиться на шляху до гори Говерла. Там до нас долучилися ще бажаючі туристи винести вогонь, і вже цілим складом ми рушили до вершини.
Оскільки Говерла була засніжена, ми вдягнулися відповідно. З турбази вирушили у складі 15 чоловік. По традиції, на чолі групи, пластуни несли вогонь з Вифлиєму. Через 2,5 год від початку сходження із Заросляка , ми досягнули нашої мети і донесли Благодатний Вогонь миру до найвищої точки України.
Варто зазначити, що погода дуже допомогла нам у сходженні ,адже була хороша видимість і вогонь жодного разу не згас. Заспівавши біля хреста пісню Вифлеємського Вогню Миру ми завершили свою місію, і успішно спустилися до підніжжя. Зробивши незначний перекус група пластунів рушила з вогнем до працівників метеостанції «Пожижевська».
Ось так з Божою допомогою пластуни в черговий раз винесли світло тепла, миру, злагоди і сподівання на Говерлу, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.