Побурлакуємо світами 2010

Старшина:
Референт – ст.пл.скоб Стась Провальний, ВБ
Комендант – ст.пл.скоб Андрій Кутинський, ВБ
Заступник з програми – ст.пл. прих Тарас Войтович, ВБ
Заступник зі скельного, водного етапу – ст.пл. Іван Кисилиця, ВБ
Заступник з роверового етапу – ст. пл. прих Степан Семенів, ВБ

Булава:
Бунчужний – ст.пл Назар Соколан, ВБ
Писар – ст.пл.прих Наталя Драпак, S
Інтендант – ст.пл. вірл. Саша Ніздрань, S

Виховники колиб:
к.ч.1 – ст.пл. скоб Марко Романів, V
к.ч.2 – ст. пл. прих Степан Семенів, ВБ
к.ч.3 – ст.пл.прих Наталя Драпак, S
к.ч.4 – ст.пл.вірл Саша Ніздрань, S \ ст.пл.прих Іван Кисилиця

Інструктори:
пл.розв. Арсен Луковський
ст.пл.прих Назар Гулик
Андрій Мисак
Тарас Павлишак

Лікар:
Таня Бундзяк

Першуни:

пл.уч Юля Яцула (Львів)
пл.уч. Богдан Янишевський (Стрий)

Фото зі скельного етапу табору

www.flickr.com


Фото з вело етапу табору

www.flickr.com


Фото з водного етапу табору

www.flickr.comЗ 8 по 21 серпня на Галичині тривав крайовий апробаційний туристично-вишкільний табір «Побурлакуємо світами… 2010»

«Загадай усе – і посміхнись»

Уже четвертий рік поспіль пластуни та пластунки з різних регіонів України мають змогу бути учасниками всеукраїнського табору «Побурлакуємо світами…». Традиційно цей табір відбувається на Івано-Франківщині та Тернопільщині, і цього року він проходив у три етапи.
Перший етап табору – скельний, і відбувався він у селі Бубнище Івано-Франківської області поблизу урочища «Скелі Довбуша». Протягом декількох днів учасники мали змогу здобути або удосконалити свої навички зі скелелазіння. Погода була чудовою, загальний настрій – позитивним, а скельні заняття – цікавими. Тому наступний етап всі розпочинали з ентузіазмом.
Другий етап табору – роверовий. Загальна довжина маршруту – 150 км, тобто приблизно 50 км за день. Хоча цей етап досить складний у фізичному плані, учасники із ним легко справилися. Педалі крутили добре, біля кожної річки, що траплялися на шляху, зупинялися, щоб покупатися, перекусити і перепочити (дехто і позасмагати встигав), і ось так помаленьку добралися до міста Галич.
В Галичі учасники мали нагоду побувати на екскурсії по центру міста, відомого своєю історією, а одразу ж наступного дня зібрали катамарани і вирушили у третій етап – водний. Сплав по річці Дністер на катамаранах проходив за маршрутом м. Галич – с. Незвисько. Декілька днів на воді пролетіли (чи то пак, спливли) непомітно, і табір добіг до кінця.
Пл.уч. Юля Яцула, першунка табору, розповідає про свої враження: «Чесно кажучи, зголошувалася лише з цікавості і навіть не уявляла, як в одному таборі можна поєднати такі різні види активного відпочинку: скелі, ровери, катамарани… Але курінь «Ватага Бурлаків» зумів провести все на найвищому рівні. Велике їм спасибі!»
Особливістю цьогорічного табору стало введення роверового етапу (попередні три роки його не було). Старшопластуни із куреня «Ватага Бурлаків» підібрали досвідчених і кваліфікованих інструкторів та провід, щоб все пройшло добре, а неповторні 24 учасники (кожен із яких заслуговує на подяку) зробили табір особливим і оригінальним.
Референт табору ст.пл.скоб Станіслав Провальний, ВБ:
«Я хочу подякувати всім, хто долучився до організації та проведення нашого табору, а цьогорічним учасникам сказати, що ви – особливі! Ми раді проводити для вас акції й табори туристичного спрямування, від вас потрібно лише бажання і вчасно заповнене зголошення! До зустрічі на майбутніх заходах!»

Писала ст.пл.прих. Наталя Драпак, S