Побурлакуємо світами 2011

Старшина:
Референт – ст.пл.скоб Стась Провальний, ВБ
Комендант – ст.пл. Іван Кисилиця, ВБ
Заступник зі скельного, водного етапу – ст.пл. Тарас Войтович, ВБ
Заступник з роверового етапу – ст. пл. прих Степан Семенів, ВБ

Булава:
Бунчужний – ст.пл вірл. Галя Стрипа
Писар – ст.пл.прих Наталя Драпак, S
Інтендант – пл.уч. Олег Шайнога
Лікар – пл.уч. Андрій Мисак

Виховники колиб:
к.ч.1 – ст.пл. скоб Стась Провальний, ВБ
к.ч.2 – ст. пл. прих Степан Семенів, ВБ
к.ч.3 – ст.пл. Тарас Войтович, ВБ
к.ч.4 – ст.пл.прих Наталя Драпак, S

Інструктори:
ст.пл. Іван Бандрівський, ВБ
пл.уч. Остап Сепик
Мишко Бабенчук

Підстаршина\Колибарі
к.ч.1 – пл.уч. Уляна Салавага (Тернопіль)
к.ч.2 – пл.вірл. Марія Козак (Львів)
к.ч.3 – пл.розв. Андрій Осадчук (Коломия)
к.ч.4 – ст.пл.прих Юрій Ковальчук (Луцьк)

Першуни:

пл.розв Марічка Чабан (Івано-Франківськ)
пл.уч. Андрій Кузишин (Івано-Франківськ)

Фото зі скельного етапу табору

www.flickr.comФото з вело етапу табору

www.flickr.comФото з водного етапу табору

www.flickr.com
З 8 по 21 серпня на теренах Галичини тривав крайовий апробаційний туристично-вишкільний табір третього року «Побурлакуємо світами… 2011»

«Люблю я лазити, люблю я гребти, і навіть педалі люблю крутити»

Вже п’ятий рік поспіль пластуни та пластунки з різних куточків України мають змогу стати учасниками всеукраїнського табору «Побурлакуємо світами…». Традиційно цей табір відбувається на Івано-Франківщині, Тернопільщині та Львівщині, і цього року (втім, як і попереднього) він проходив у три етапи.
Перший етап табору – скельний, і відбувався він поблизу села Труханів Львівської області в урочищі «Скелі Довбуша». Протягом декількох днів учасники мали змогу здобути або удосконалити свої навички зі скелелазіння. Слід зазначити, що цього року таборовики подолали значно більшу кількість скельних маршрутів (у порівнянні з минулими роками). Стомлені, але задоволені, всі з ентузіазмом чекали наступного етапу.
Другий етап табору – роверовий. Загальна довжина маршруту – 150 км, тобто приблизно 50км за день. Перший день був дощовим, тому підвечір учасники приїхали на місце ночівлі повністю в болоті. Але швиденько покупалися, відмили велосипеди, і веломандрівка продовжувалася. Педалі крутили добре, біля кожної річки, що траплялися на шляху, зупинялися, щоб покупатися, перекусити і перепочити (а дехто і позасмагати встигав, і рибку половити). Також учасники відвідали екскурсію в меморіальному комплексі Степана Бандери в Старому Угриневі. Врешті-решт, всі добралися до Галича і чекали початку водного етапу.
В Галичі учасники мали нагоду побувати на екскурсії по центру міста, відомого своєю давньою історією, а одразу ж наступного дня зібрали катамарани і вирушили у третій етап – водний. Сплав по річці Дністер на катамаранах проходив за маршрутом м. Галич – с. Незвисько. Декілька днів на воді пролетіли непомітно, і табір добіг кінця.
Старшопластуни із куреня «Ватага Бурлаків» підібрали досвідчених і кваліфікованих інструкторів та провід, щоб табір відбувся на найвищому рівні. Варто зазначити, що 2011 рік є для цих хлопців ювілейним – рівно 65 років тому був створений їхній курінь «Ватага Бурлаків».
Комендант табору ст.пл.Іван Кисилиця, ВБ:
«Дякуємо всім учасникам за неповторну атмосферу табору, а також просимо долучатися до акцій куреня, що проходитимуть цього року з нагоди святкування 65-річчя куреня. Мандруй! В дорогу!»

Писала ст.пл.прих. Наталя Драпак, S