В Карпатах відбулась ювілейна Велика рада Карпатської полонини

27-28 серпня поблизу села Гута на Iвано-Франківщині відбулась Велика рада Карпатської Полонини Ватаги Бурлаків. На Раду з’їхалось біля 5 десятків членів Ватаги та їх сімей з України, Англії, США та Польщі, а також підготовчий курінь УСП Бунтарки та друзі з інших куренів та навіть континентів.

Ще з п’ятниці з усіх-усюд почали з’їжджатись на базу “Синьогора” Бурлаки, їх Підпори та Шнурівки, Зарази, Волокити, Нетяги, добирались автостопом смалюхи. В суботу зранку карпатський ліс наповнив дитячий гамір, поважні балачки наших “динозаврів” – активних Бурлак у 90-их роках, діяспорний акцент Зака з-закалябані, мандрівничі розповіді бурлацького друга Педро з Мінесоти, дзвінкий сміх Бунтарок та тонкий гумор київської, львівської, івано-франківської та стрийської колиб.

Протягом суботи Бурлаки та Бунтарки обмінялись новинами свого життя за рік, обговорили важливі питання пластової діяльності, обрали новий провід Карпатської полонини та прийняли 4 смалюхів і 2 Бурлак. Після Маршу Бурлаків над вечір всі зібрались на святкову вечерю та танцюльки, а далі перейшли до теплого багаття під зоряним небом співати до світання. Ватага продуктивно провела файнезну Раду і набралась ентузіазму на новий пластовий рік.

Мандруй! В дорогу!

_LUK4541-1 _LUK4632-10 _LUK4647-15 _LUK4745-24  _LUK4783-29 _LUK4878-41 _LUK4893-42_LUK4750-1